Kornit- MatTex ITM 2022 standı ‘sürprizler’le dolu olacak | Mattex

Kornit- MatTex ITM 2022 Standı Sürprizler’le Dolu Olacak

Kornit- MatTex ITM 2022 Standı  Sürprizler’le Dolu Olacak

Kornit- MatTex ITM 2022 Standı Sürprizler’le Dolu Olacak

Kornit- MatTex standı 14-18 Haziran tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ITM 2022  fuarında sürdürülebilir dijital tekstil baskıda sürpriz yeniliklere sahne olacak.

Sürdürülebilir üretim modeline uygun makine, yazılım ve boya teknolojileri üretici Kornit Digital ve Türkiye Disbirbitörü MatTex, beş gün boyunca Salon 4’teki 507A numaralı standında ziyaretçilerinin Presto S MAX ve Atlas MAX modelleri ile sunulan teknolojik ayrıcalıkları deneyimlemesine olanak sağlayacak.

Ziyaretçiler ayrıca, Kornit Digital tarafından üretilen Eco Passport ve GOTS sertifikalı, yüksek yıkama haslıklarına sahip Neo Pigment boyalarla basılmış ürünleri incelerken önümüzdeki süreçte iş planına alınmış yenilikler ile ilgili de bilgilendirilecekler.

Kornit- MatTex standı sürdürülebilir dijital tekstil baskının merkezi olacak

Tümüyle tekstil sektörü profesyonellerinin deneyimleri üzerine tasarlanan Kornit- MatTex standında; tüm dünyada sıfır su tüketimi, her tür kumaşa baskı imkânı ve ön işlem-son işlem gerektirmeyen baskı teknolojileri ile tanınan Presto S dijital baskı makinesinin sektörde fark yaratan yenilikleri ile donatılmış Presto S MAX modeli yer alacak.

Renkli kumaş üzerine beyaz spot renkle basılan numuneler fuar boyunca sektör profesyonellerine sunulurken, özellikle pamuk, polyester, karışım kumaş üzerine baskı çalışmaları gerçekleştirilecek. Denim ve deri üzerine yapılacak baskı çalışmaları sayesinde üreticilerin üretim çeşitliliğini artırmalarının yolu açılacak.

Türkiye’de 2021 yılının trend direkt giysiye baskı (DTG) üretim makinesi Kornit Atlas’ın XDi Teknolojisi ile donatılmış yeni modeli Kornit Atlas MAX de sektör profesyonelleri tarafından ITM fuarında merakla beklenen Kornit teknolojileri arasında yer alıyor.

Gerek parça gerekse de dikilmiş açık veya koyu zeminli ürün üzerine pigment boya ile baskı yapabilen Atlas MAX, bir önceki modeline ek olarak kumaş üzerine 3D baskı teknolojisini üreticilerine sunacak. XDi teknolojisi sayesinde tekstil üreticileri hem nakış efekti hem de ısı transfer efekti çalışmaları yapabilecekler.

Kornit Digital bir makine ve boya üreticisinden daha fazlası

Makine ve boya teknolojileri üreticisi olan Kornit Digital, aynı zamanda bir yazılım teknolojileri üreticisi olarak da dijital tekstil baskı alanında iddialı bir konumda bulunuyor. Talep üzerine ve stoksuz üretim iş modelini internet üzerinden satış yapan üreticilerine sunan Kornit Digital, Custom Gateway ile ilgili bilgilendireceği tekstil profesyonellerinin dünyadaki değişimlere kolayca ayak uydurabilmesinin önünü açıyor.

Kornit- MatTex ITM 2022 Standı Sürprizler’le Dolu Olacak