Hakkımızda | Mattex

Hakkımızda

BASIM SEKTÖRÜNÜNDE SONRA TEKSTİL SEKTÖRÜNDE DE YENİLERİN ÖNCÜSÜ ŞİRKETİMİZ

Mattex, bir Matset Matbaa kuruluşudur. Şirketimiz, 1974 yılından bu yana Türk basım sektöründe faaliyet gösteren en eski ve en köklü kuruluşlarından biridir. Firmamız, matbaa makineleri ve sarf malzemeleri satışı, servisi ve yedek parça temini alanına faaliyet göstermektedir. MatTex kuruluşu ile de doğrudan kumaşa ve doğrudan bitmiş ürüne baskı yapabilen dijital tekstil baskı makineleri ve sarf malzemeleri, satışı, servisi ve yedek parça teminini de gerçekleştirmektedir.

MatTex, tekstil sektöründe rakipsiz bir teknoloji olan Kornit Digital’in distribütörlüğünü yürütmektedir. Firma kaliteli, güvenilir ve rakipsiz olarak doğrudan kumaşa ve doğrudan parçaya baskı yapabilen dijital tekstil baskı makineleriyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermektedir. Şirketimiz, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Mattex, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Şirketimiz, deneyimli kadrosu ve güçlü teknik altyapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

"Yenilikçi bir teknoloji olarak, doğrudan bitmiş ürüne baskı yapabilen ve minimum sipariş adeti olmadan hem seri üretim hem de kişiselleştirilmiş baskı imkânı sunan bu çözüm, tüketici odaklı pazarın dinamik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu teknoloji, israfı, aşırı üretimi, grafik ve renk sınırlamalarını ortadan kaldırarak, müşterilere esneklik ve özgünlük sağlar. Sorumlu ve çevre dostu süreçleri benimseyerek her zaman tutarlı, güvenilir kaliteyi garanti eder. Sıfır atık ilkesi ile çevre dostu sürdürülebilir üretim sağlayarak hem işletmelere hem de tüketicilere çevresel etkiyi minimize etme şansı sunar. Bu yenilikçi yaklaşım, güzellik ve fonksiyonu bir araya getirerek sürdürülebilir üretimde yeni bir standart belirler."

Mattex'in Hizmetleri

Mattex, tekstil sektörüne yönelik aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

Makine ve ekipman satışı

Makine ve ekipman kurulumu

Makine ve ekipman servisi

Makine ve ekipman yedek parça satışı

Makine ve ekipman kiralama

Hakkımızda
Hakkımızda

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Mattex, Türkiye'nin en çok tercih edilen markası olmak ve kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Mattex, kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, onların bilgi edinme ve öğrenme süreçlerini kolaylaştırmayı ve zenginleştirmeyi misyon edinmiştir.